Szwajcarski rynek pracy nie ma przed nami tajemnic

Rynek pracy w Szwajcarii jest jednym z najbardziej dynamicznych i wymagających na Starym Kontynencie. Popularną praktyką jest przyznawanie awansów w strukturach wewnętrznych. To sprawia, że znalezienie stabilnej posady na własną rękę jest bardzo problematyczne, a często wręcz niemożliwe.

Wiemy to z wieloletniego doświadczenia nabytego podczas pobytu w Szwajcarii. W marcu 2023 r. postanowiliśmy je wykorzystać i otworzyć Agencję pośrednictwa pracy Moja Szwajcaria. Oferujemy pełne wsparcie na drodze do znalezienia zatrudnienia na miarę Twoich potrzeb i kwalifikacji.

Hands of contemporary psychologist or employer with pen and resume
Business man offer and give hand for handshake in office. Successful job interview. Apply for loan

Tysiące aktualnych ofert pracy w Szwajcarii w zasięgu Twojej ręki

Gwarantujemy kompleksowe wsparcie dla Polaków szukających pracy w Szwajcarii. Chcemy jak najlepiej poznać Twoje oczekiwania i umiejętności, aby maksymalnie dopasować do nich ofertę pracy, a tym samym, wykorzystać Twój potencjał. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my zajmiemy się resztą.

Współpracujemy z renomowanymi szwajcarskimi agencjami pracy. Efektem tych działań jest pozyskiwanie najlepszych i najbardziej lukratywnych ofert zatrudnienia u zweryfikowanych, a tym samym zaufanych pracodawców. Pomożemy Ci przejść przez proces rekrutacyjny.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że decyzja o przeprowadzce do innego kraju jest trudna. Wiąże się z nią wiele wyzwań. Dołożymy wszelkich starań, abyś poczuł się bezpiecznie i komfortowo. Obok wsparcia w szukaniu pracy w Szwajcarii, pomożemy Ci zorganizować przejazd, zakwaterowanie i zapewnimy tłumaczenia. Wesprzemy Cię również w sprawach administracyjnych. Możesz na nas liczyć!

Agencja pośrednictwa pracy w Szwajcarii, której możesz zaufać

Posiadamy niezbędne certyfikaty, które uprawniają nas do świadczenia kompleksowych usług takich jak:

  • praca tymczasowa,
  • pośrednictwo pracy,
  • doradztwo personalne,
  • poradnictwo zawodowe.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 29383.

Zaufaj nam. Znajdź pracę w Szwajcarii – kraju, który znany jest nie tylko z pięknych krajobrazów, ale i wysokich zarobków. Nie zamykamy się na żadną branżę – sprawdź nas już dziś!

Jesteś zainteresowany naszymi ofertami pracy?

Wypełnij nasz formularz rekrutacyjny. Odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak będzie to możliwe. Pomożemy Ci na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Zależy nam na tym, abyś z naszą pomocą jak najszybciej znalazł wymarzoną pracę. 

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.