Moja Szwajcaria
Twoja nowa droga
 


MOJA SZWAJCARIA

"Nasza firma jest liderem w rekrutacji Pracowników z branży budowlanej w Szwajcarii i poszukuje doświadczonych i zmotywowanych pracowników. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz stanowisk, w tym  Murarz, Tynkarz, Cieśla, Stolarz, Elektryk, Hydraulik, Inżynier budowlany, Kierownik budowy, Projektant budowlany, Spawacz, Monter, Dekarz, Złota rączka, Operator maszyn budowlanych, Malarz, Glazurnik, Specjalista ds. ociepleń

Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym pracownikom atrakcyjnego wynagrodzenia, stabilnego zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego. W naszej firmie możesz spełnić swoje marzenia o karierze w branży budowlanej w pięknej Szwajcarii.

Dołącz do naszej dynamicznej i ambitnej ekipy i zrealizuj swoje cele zawodowe. Z nami możesz osiągnąć sukces w branży budowlanej w Szwajcarii.

#FirmaBudowlana #Szwajcaria #Kariera #RozwójZawodowy".


Jesteśmy profesjonalną agencją rekrutacyjną zaangażowaną w pozyskiwanie wykwalifikowanych pracowników z Polski do Szwajcarii. Z pasją i zaangażowaniem pomagamy naszym klientom i kandydatom w realizacji ich celów kariery i rozwoju.

Nasza wiedza i doświadczenie w branży rekrutacyjnej pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych klientów i kandydatów, co umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy są zaangażowani w zapewnienie najlepszych możliwych rezultatów dla naszych klientów i kandydatów. Zawsze staramy się udzielać rzetelnej i profesjonalnej pomocy, aby pomóc naszym klientom i kandydatom w osiągnięciu ich celów.

Naszą misją jest zapewnienie skutecznych i efektywnych usług rekrutacyjnych, aby pomóc naszym klientom i kandydatom w osiągnięciu sukcesu. Chcemy być partnerem, na którego nasi klienci i kandydaci mogą polegać w dążeniu do swoich celów kariery.

Zapraszamy do współpracy z nami i do zaufania naszemu profesjonalizmowi i skuteczności. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele!  • gallery1
  • gallery3
  • gallery5
  • gallery6